Praktyka zawodowa 3-mcy 400-ES2-2PRZ
Profil studiów: praktyczny
Forma studiów: stacjonarne
Rodzaj przedmiotu: obowiązkowy/moduł praktyki zawodowej
Dziedzina i dyscyplina nauki: dziedzina nauk ekonomicznych/ ekonomia i finanse
Rok studiów/semestr: II rok/semestr 4
Liczba godzin zajęć dydaktycznych z podziałem na formy prowadzenia zajęć: 12 tygodni praktyk
Metody dydaktyczne: praktyki, praca zespołowa
Punkty ECTS: 12
Wskaźniki ilościowe:
nakład pracy studenta związany z zajęciami/ liczba godzin/ punkty ECTS
o charakterze praktycznym/ 360 godz./12 ECTS
nakład pracy studenta związany z bezpośrednim udziałem nauczyciela (rolę nauczyciela pełni opiekun praktyk)/ 360 godz./12 ECTS
Rodzaj przedmiotu
Założenia (opisowo)
Koordynatorzy przedmiotu
Efekty kształcenia
PRZ_W01 Student zna i rozumie, jak wykorzystywać zdobytą wiedzę oraz wybrane normy i reguły (m.in. prawne, etyczne i zawodowe) z zakresu nauk ekonomicznych i dziedzin komplementarnych do proponowania rozwiązań i samodzielnego rozstrzygania konkretnych problemów (KP7_UW5, KP7_UW6, KP7_UW7)
PRZ_U01 Student potrafi wykorzystać zdobytą na studiach wiedzę w trakcie planowania, organizowania i wykonywania powierzonych mu zadań podczas odbywania praktyk (KP7_UO1)
PRZ_K01 Jest gotów do uznawania znaczenia nabytej wiedzy w rozwiązywaniu problemów poznawczych i praktycznych z którymi zetknął się podczas odbywania praktyk (KP7_KR1, KP7_KR2)
PRZ_K02 Student ma świadomość poziomu swojej wiedzy i umiejętności, rozumie potrzebę ciągłego dokształcania się zawodowego i rozwoju osobistego ze względu na dynamikę procesów rynkowych i społecznych (KP7_KK1, KP7_KR3, KP7_KR4)
Kryteria oceniania
Zaliczenie
Literatura
Należy wykorzystywać literaturę stosownie do zakresu merytorycznego analizowanych zagadnień oraz treści Raportu z praktyki. Podstawowe źródła stanowią specjalistyczne wydawnictwa zwarte oraz różnego rodzaju Raporty, Sprawozdania, Informatory, Bazy danych i inne opracowania zawierające dane pierwotne przetworzone w różnym stopniu. Niezbędnym źródłem informacji są bezpośrednie kontakty w miejscu odbywania praktyki, wywiady i rozmowy ze współpracownikami oraz interesariuszami zewnętrznymi, petentami, a także obserwacja funkcjonowania organizacji, jej kadry zarządzającej i pracowników.
Więcej informacji
Dodatkowe informacje (np. o kalendarzu rejestracji, prowadzących zajęcia, lokalizacji i terminach zajęć) mogą być dostępne w serwisie USOSweb: